ANTARA 3

Projekt montovaného nízkoenergetického domu pod názvom ANTARA 3, je navrhnutý špeciálne pre moderné rodiny, ktoré oslovuje elegancia a jedinečnosť.

Popis montovaného domu

Priestranný bungalov vám poskytne nadštandard samostatnej spálne s vlastnou kúpeľňou. Detské izby sú oddelené druhou priestrannou kúpeľňou. Oceníte otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývacej miestnosti, kde bude prúdiť pozitívna energia. Nezabudlo sa ani na praktickú špajzu, pre uskladnenie potravín a malú miestnosť, ktorú môžete využiť ako hosťovskú toaletu, alebo práčovňu.

Všeobecné informácie

Váš nový domov je navrhnutý špeciálne s ohľadom na stavbu za pomoci SIP panelov. Ide o nízkoenergetickú stavbu montovaného domu, ktorú je možno postaviť v ktoromkoľvek ročnom období (aj v zime). Budete tak šetriť nielen životné prostredie, ale aj svoje náklady na bývanie. Cena domu začína už pri sume 45.000,- Eur, pričom môžete získať rodinný dom na kľúč za veľmi výhodnú sumu, s rôznymi bonusmi navyše. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok a informácií nás neváhajte kontaktovať, radi Vám ich zodpovieme.

Náhľady projektu

  • Montovaný dom Antara3 Pohľad zvrchu
    anemptytextlline
  • Projekt Antara3 Spolu
    anemptytextlline
  • Projekt Antara3 Priečne pohľady
    anemptytextlline