ANTARA 2

Projekt montovaného nízkoenergetického domu pod názvom ANTARA 2, je navrhnutý špeciálne pre moderné rodiny, ktoré uprednostňujú praktickosť a čisté línie, pred extravaganciou.

Popis montovaného domu

V domčeku sa nachádzajú 2 detské izby a oddelená spálňa, aby každý člen domácnosti získal svoj potrebný vlastný priestor a súkromie. K tomu prispievajú aj dve priestranné kúpeľne, pričom sa nezabudlo ani na návštevu, ktorej je k dispozícii samostatná toaleta. Domáce gazdinky ocenia otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývacej izby, čím nestratia kontakt s ostatnými, pri príprave chutných jedál a pohostenia. Samozrejmosťou je aj praktická špajza, pre uskladnenie potravín.

Všeobecné informácie

Váš nový domov je navrhnutý špeciálne s ohľadom na stavbu za pomoci SIP panelov. Ide o nízkoenergetickú stavbu montovaného domu, ktorú je možno postaviť v ktoromkoľvek ročnom období (aj v zime). Budete tak šetriť nielen životné prostredie, ale aj svoje náklady na bývanie. Cena domu začína už pri sume 29.000,- Eur, pričom môžete získať rodinný dom na kľúč za veľmi výhodnú sumu, s rôznymi bonusmi navyše. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok a informácií nás neváhajte kontaktovať, radi Vám ich zodpovieme.

Náhľady projektu

  • Montovaný dom Antara2 Predný pohľad
    anemptytextlline
  • Projekt Antara2 Spolu
    anemptytextlline
  • Projekt Antara2 Priečne pohľady
    anemptytextlline