montovany-dom_slovensky-grob

Váš projekt

Máte svoj vlastný projekt a hľadáte iba spoľahlivú stavebnú firmu, ktorá by Vám ho pomohla zrealizovať? Potom sa obráťte na nás. Môžeme Vám prípadne aj prekresliť existujúci projekt, s ohľadom na použitie SIP panelov.

montovany-dom_velky-biel2

ANTARA 3

Projekt montovaného nízkoenergetického domu pod názvom ANTARA 3, je navrhnutý špeciálne pre moderné rodiny, ktoré oslovuje elegancia a jedinečnosť.

Popis montovaného domu

Priestranný bungalov vám poskytne nadštandard samostatnej spálne s vlastnou kúpeľňou. Detské izby sú oddelené druhou priestrannou kúpeľňou. Oceníte otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývacej miestnosti, kde bude prúdiť pozitívna energia. Nezabudlo sa ani na praktickú špajzu, pre uskladnenie potravín a malú miestnosť, ktorú môžete využiť ako hosťovskú toaletu, alebo práčovňu.

Všeobecné informácie

Váš nový domov je navrhnutý špeciálne s ohľadom na stavbu za pomoci SIP panelov. Ide o nízkoenergetickú stavbu montovaného domu, ktorú je možno postaviť v ktoromkoľvek ročnom období (aj v zime). Budete tak šetriť nielen životné prostredie, ale aj svoje náklady na bývanie. Cena domu začína už pri sume 45.000,- Eur, pričom môžete získať rodinný dom na kľúč za veľmi výhodnú sumu, s rôznymi bonusmi navyše. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok a informácií nás neváhajte kontaktovať, radi Vám ich zodpovieme.

Náhľady projektu

 • Montovaný dom Antara3 Pohľad zvrchu
  anemptytextlline
 • Projekt Antara3 Spolu
  anemptytextlline
 • Projekt Antara3 Priečne pohľady
  anemptytextlline
montovany-dom_senkvice_zadna-strana

ANTARA 2

Projekt montovaného nízkoenergetického domu pod názvom ANTARA 2, je navrhnutý špeciálne pre moderné rodiny, ktoré uprednostňujú praktickosť a čisté línie, pred extravaganciou.

Popis montovaného domu

V domčeku sa nachádzajú 2 detské izby a oddelená spálňa, aby každý člen domácnosti získal svoj potrebný vlastný priestor a súkromie. K tomu prispievajú aj dve priestranné kúpeľne, pričom sa nezabudlo ani na návštevu, ktorej je k dispozícii samostatná toaleta. Domáce gazdinky ocenia otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývacej izby, čím nestratia kontakt s ostatnými, pri príprave chutných jedál a pohostenia. Samozrejmosťou je aj praktická špajza, pre uskladnenie potravín.

Všeobecné informácie

Váš nový domov je navrhnutý špeciálne s ohľadom na stavbu za pomoci SIP panelov. Ide o nízkoenergetickú stavbu montovaného domu, ktorú je možno postaviť v ktoromkoľvek ročnom období (aj v zime). Budete tak šetriť nielen životné prostredie, ale aj svoje náklady na bývanie. Cena domu začína už pri sume 29.000,- Eur, pričom môžete získať rodinný dom na kľúč za veľmi výhodnú sumu, s rôznymi bonusmi navyše. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok a informácií nás neváhajte kontaktovať, radi Vám ich zodpovieme.

Náhľady projektu

 • Montovaný dom Antara2 Predný pohľad
  anemptytextlline
 • Projekt Antara2 Spolu
  anemptytextlline
 • Projekt Antara2 Priečne pohľady
  anemptytextlline
montovany-dom_nova-dedinka_predny-pohlad

ANTARA 1

Projekt montovaného nízkoenergetického domu pod názvom ANTARA 1, je navrhnutý špeciálne pre moderné rodiny, ktoré sa riadia heslom “v jednoduchosti je krása”.

Popis montovaného domu

Domček Vám poskytne 3 spálne, priestrannú obývaciu miestnosť spojenú s otvorenou kuchyňou, veľkú kúpelňu a hosťovskú toaletu. Domáce gazdinky nájdu v kuchyni praktickú špajzu, čím budú mať všetky potrebné potraviny pri varení vždy po ruke. Môžete si tak byť istý, že Vám vo Vašom novom domove nebude nič chýbať.

Všeobecné informácie

Váš nový domov je navrhnutý špeciálne s ohľadom na stavbu za pomoci SIP panelov. Ide o nízkoenergetickú stavbu montovaného domu, ktorú je možno postaviť v ktoromkoľvek ročnom období (aj v zime). Budete tak šetriť nielen životné prostredie, ale aj svoje náklady na bývanie. Cena domu začína už pri sume 35.000,- Eur, pričom môžete získať rodinný dom na kľúč za veľmi výhodnú sumu, s rôznymi bonusmi navyše. V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok a informácií nás neváhajte kontaktovať, radi Vám ich zodpovieme.

Náhľady projektu

 • Montovany dom Antara1 zadný pohľad
  anemptytextlline
 • Projekt Antara1 spolu
  anemptytextlline
 • Projekt Antara1 Priečne pohľady
  anemptytextlline