Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa pre stavbu Vášho budúceho domova, ste na správnom mieste.

ANTARA BAU je rodinná stavebná firma, ktorá si zakladá na dvoch veciach – na kvalitne odvedenej práci a spoľahlivosti. Chceme totiž, aby sa nami postavené montované domy a naši klienti stali jedinou reklamou, ktorú potrebujeme.

Preto poskytujeme komplexné služby – od poradenstva pri výbere vhodného projektu, cez prípadné prekreslenie projektu do nízkoenergetického štandardu a pomoc pri získaní hypotéky, až po komplexnú výstavbu domov na kľúč. Dodávame dokonca aj riešenie záhradnej architektúry, ktorého projekt ponúkame grátis k cene stavby.

Pracujeme iba s preverenými dodávateľmi a materiálmi, spĺňajúcimi vysoké štandardy kvality a preto vám dokážeme garantovať, že všetko bude presne podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

Medzi našimi projektami nenájdete honosné paláce, ani extravagantné vily. A viete prečo? My totiž staviame pre ľudí, ktorí chcú namiesto vykurovania prázdnych miestností tráviť čas pri spoločnom krbe, pre rodiny, ktoré netúžia po závratnej hypotéke a radšej si odložia peniaze na dovolenku s deťmi, pre mladých ľudí, ktorí sa nechcú tlačiť v prenajatom byte, keď za rovnakú sumu môžu bývať vo svojom a hlavne…pre všetkých, ktorých oslovuje možnosť bývať elegantne, moderne, funkčne a hlavne úsporne a už za pár mesiacov!

montovane-domy_antarabau_stavebna-firma

Staviame moderné montované domy, drevodomy, podľa vašich predstáv.